Lyžařská a snowboardová škola
      Neumíte lyžovat? Líbí se Vám tento sport? Tak neváhejte a svěřte se do rukou profesionálních učitelů lyžovaní.

V průběhu několika vyučovacích hodin Vás zasvětíme do tajemství tohoto krásného sportu. Naše výuka vychází z rakouské metodiky, kterou přizpůsobíme Vašim schopnostem. Mimořádnou pozornost věnujeme nejmenším lyžařům. Používáme různé pomůcky, které výuku ulehčí, urychlí a zpříjemní. Na závěr pětidenních kurzů uspořádáme slalomové závody s vyhodnocením a cenami. Svěřte svoje děti do rukou profesionálů. Ušetříme Vám hodně času, námahy a předejdeme možným zlozvykům. Odměnou Vám budou jejich rozzářené tváře, rychlý sportovní pokrok a hodně zážitků s novými kamarády.
      Jste dobrý lyžař? Hledáte nové zážitky a dimenze? Chcete se znovu zamilovat? Vyzkoušejte FUNCARVING.

Po instruktáži a prvních pokusech se pro Vás dynamická jízda na hranách stane neodmyslitelnou samozřejmostí. Zvolíte si radši jednoduchou akrobacii? Zabavte se s námi na extrémně vykrojených a krátkých lyžích SNOWBLADE. Určitě Vás překvapí svojí jednoduchou ovladatelností. Stačí dát lyže dál od sebe, naklonit se, a už můžete vychutnávat fantastický pocit, který navozuje odstředivá síla, rvoucí tělo ven z oblouku.
      Učaroval Vám SNOWBOARDING? Nechejte si poradit, jak na to.
Ušetříte čas, vyhnete se zlozvykům a předejdete zbytečným úrazům.


Provedeme Vás metodikou snowboardingu a odhalíme jeho jedinečnost. Poznáte neskutečnou volnost pohybu ve volném terénu, nebo naopak jedinečný pocit z razantní carvingové jízdy na upravené sjezdovce. Snowboarding je podmanivou alternativou k lyžování a láká novostí zážitků a možností elegantně klouzat i v terénech, kam se lyžař neodváží. Prostě snowboarding je fascinace novým pohybem.
Najdete nás v následujících lyžařských střediscích
Pec pod Sněžkou

webmaster JiraCZ
alaska | ski & board school | Czech Republic
skischool@email.cz